Erlend Daaland Wormdahl
Teamleder og musikkterapeut

+47 911 325 35
erlend.wormdahl@kbtkompetanse.no
Tonje Marita Reksen Farstad
Prosjektkoordinator og erfaringskonsulent

tonje.farstad@kbtkompetanse.no
Julie Nesset (bilde)
Julie Nesset
Koordinator/miljøarbeider 

julie.nesset@kbtkompetanse.no 
Merethe Rabben
Miljø- og kulturarbeider, GLIMT Ung/Glimt Recoverysenter
merethe.rabben@kbtkompetanse.no 
Anette Bjorøy Hommel
Kultur- og ungdomsmedarbeider, GLIMT Ung
anette.hommel@kbtkompetanse.no
Nikolai Vik
Kultur- og ungdomsmedarbeider, GLIMT Ung

nikolai.vik@kbtkompetanse.no
Elizabeth Estensvoll (bilde)
Elizabeth Estensvoll
Miljøarbeider

elizabeth.estensvoll@kbtkompetanse.no
Elisabeth Rauboti (bilde)
Elisabeth Rauboti
Praktikant

elisabeth.rauboti@kbtkompetanse.no